Kurumsal

Tirkon Dorse Damper olarak önce müşteri memnuniyetini  hedeflemiş olan firmamız 2000 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Üretimde kalite ve tecrübe felsefesini benimsemiş olan firmamız dorse, damper, treyler imalatı yapmaktadır.Tüm bu hedef ve felsefeler doğrultusunda üretmeye geliştirmeye ve büyümeye devam etmiştir. Bu büyümedeki en önemli etken ise “Kalitemiz Güvencemizdir” politikası olmuştur.

Bu kalite ile üretmek ve geliştirmek için emin adımlarla yürüyen firmamız 2010 yılında daha kaliteli, daha tecrübeli bir firma olmuş olup TIRKON olarak hizmet vermeye devam etmiş ve edecektir. Uzman kadrosu ile TIRKON olarak Yükünüzü Hafifletmek için Buradayız...

 Damper,Dorse ve Treyler imalatinda uzmanligini süreçleri deneyimi ile birlestiren,özgün hizmet anlayisi ve son teknoloji kullanimiyla müsterilerinin ihtiyaç ve taleplerine hitap etmektedir.Müsteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayisini kendine ilke benimseyen ve sektördeki faaliyetine devam eden firmamiz da sizleri de müsteri pörtföyümüzde görmekten gurur ve kıvanç duyarız.

 Ürün yelpazesini sürekli yenileyen daha çok yerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinerek emin adımlarla ilerlemektedir.